Питання і відповіді
В даному розділі наведено відповіді на найбільш поширені запитання відвідувачів вашого майбутнього сайту. Використання даного розділу дозволить скоротити навантаження на операторів і підвищити задоволеність ваших клієнтів.
1520-2280 грн в залежності від складності виду документу для Flydoc.
3040 - 3800 грн для FREDO ДокМен. І треба буде знімати конфігурацію з автоматичної підтримки.
1520 - 2280 грн в залежності від складності виду документу для Flydoc.
Безкоштовно для FREDO ДокМен, якщо формати документів у контрагентів співпадають.
3040 - 3800 грн для FREDO ДокМен якщо формати не співпадають. І треба буде знімати конфігурацію з автоматичної підтримки.
Немає однозначної відповіді - ми для себе вибрали Flydoc, щоб не використовувати проміжні бази при обміні документами з контрагентами. М. E. Doc і FREDO Звіт використовуємо для здачі регламентованої звітності. Створювати і підписувати документи можна відразу в BAS.
FREDO ДокМен цікавий тим, що він вже інтегрований в основні програми. Під обміном маємо на увазі, що у контрагента також документи відправляються через BAS і використовується типовий шаблон. У іншому випадку, необхідно буде виконувати доопрацювання завантаження. І в якості системи здачі електронної звітності має бути встановлений FREDO Звіт. Створювати документи необхідно в BAS. Підписувати в FREDO ДокМен.
М. E. Doc. Модуль ЕДО цікавий буде тим, у кого вже встановлений М. E. Doc. Дуже приємний і красивий інтерфейс. Створювати документи необхідно в BAS. Підписувати в М. E. Doc. Якщо у контрагентів формати обмінів співпадають, то настроюється все швидко за 10 хвилин.
Можливості цього сервісу :
-формування регламентованої звітності (ДПАУ, ПФУ, Статистика);
-перевірка правильності заповнення і друк;
-електронний підпис документів;
-відправка звітів до контролюючих органів;
-отримання кореспонденції у відповідь;
-можливість збереження на електронних носіях;
-передача даних без проміжних файлів.
На відміну від інших аналогічних програм сервіс FREDO Звіт працює з більшістю ключів ЕЦП, а саме: безкоштовні ключі від ДПС, ІВК, УСЦ і Masterkey
Ставу ЄСВ з ФОП також можна вказати в Меню "Зарплата" - "Нормативні параметри" - "Шкала ставок податків", обов'язково вказати організацію, якій відповідає ця ставка податку.
1-й варіант. Аванс за попереднім розрахунком.
Для того, щоб нарахувати аванс працівникам підприємства необхідно створити документ "Нарахування зарплати" (Меню "Зарплата" - "Нарахування зарплати"). У табличній частині документу ставимо організацію, дату, і місяць за який нараховується аванс. Кількість днів за який розраховується аванс, вважається від початку місяця до дати документу з урахуванням норми часу.
Дані про норми часу зберігаються в реєстрі відомостей "Регламентований виробничий календар" (меню "Зарплата"), який необхідно заповнити при початку роботи з програмою, і далі кожен новий рік. У нижній табличній частині встановлюємо прапор "Попередній розрахунок". Далі в командній панелі форми документу натискаємо кнопку "Заповнити і розрахувати все". Документ не робить ніяких проводок, не робить нарахування податків і внесків, а тільки розраховує суму заробітної плати за період часу.
Для того, щоб виплатити аванс створюємо документ "Зарплата до виплати організації" (Меню "Зарплата") зі встановленим Видом виплати "Аванс за попереднім розрахунком" в командній панелі натискаємо "Заповнити (за характером виплат) ", "Розрахувати податки (за всіма співробітниками) ". Цей документ так само не робить ніяких проводок. На підставі цього документу робиться виплата заробітної плати видатковим касовим ордером і/або платіжним дорученням, а також формування платіжних доручень на податки і внески до фондів.
2-й варіант. Виплата авансу фіксованою сумою.
Для того, щоб виплачувати аванс фіксованою сумою, не залежно від норми часу за місяць необхідно в реєстр відомостей "Аванси працівникам організацій" (Меню "Зарплата" - "Планові параметри") внести дані про аванси працівників. Далі документом "Зарплата до виплати організації" встановити Вид виплати "Аванс", "Заповнити (за характером виплат) ", "Розрахувати податки (з усіма співробітниками) ".
Підвищення окладу працівнику можна оформити двома документами:
Створити документ "Кадрове переміщення" (Меню "Кадри") заповнити списком співробітників, яким підвищується оклад. На закладці "Нарахування" в колонці "Розмір" встановити новий розмір Окладу, в колонці "Дії" поставити значення "Змінити".
Створити документ "Введення відомостей про планові нарахування працівників" (Меню "зарплата" - "Планові параметри"). Заповнити списком співробітників встановити новий розмір Окладу, в колонці "Дії" поставити значення "Змінити".
Цим же документом встановлюються і інші нарахування. Наприклад: відпускні, лікарняні, оплата за договорами ГПХ.
Для цього треба зайти в меню "Сервіс" - "Налаштування користувача" - "Мова формування друкарських форм документів" проставити значення "Українською Мовою". Це налаштування має бути налаштовано окремо для кожного користувача бази даних.
Для даної операції необхідно створити документ "Введення в експлуатацію ОЗ". Цей документ можна створити безпосередньо з меню "ОЗ" - "Введення в експлуатацію ОЗ" або шляхом введення на основі з документу "Вступ товарів і послуг". Оскільки в документі "Вступ товарів і послуг" використовується довідник Номенклатура, а нам необхідно ввести в експлуатацію Об'єкт основних засобів, необхідно створити елемент довідника "Основні засоби" і додати його в табличну частину "Основний засіб". У документі необхідно заповнити облікові дані, параметри нарахування амортизації, способи відображення витрат по амортизації.
Довідник "Способи відображення витрат по амортизації і поліпшенню" призначений для зберігання рахунків і аналітики витрат для відображення операцій нарахування амортизації необоротних активів, накопичення витрат на поліпшення і ремонт, введення в експлуатацію МБП. Створюємо елемент довідника "Способи відображення витрат по амортизації" в табличній частині вказуємо рахунок витрат, податкове призначення витрат, аналітику обліку витрат (підрозділ, статтю витрат, статтю податкової декларації) залежно від вибраного рахунку. Саме із цього приводу документом "Закриття місяця" і буде робиться нарахування амортизації.
Документ постачання був оформлений пізніше, ніж документ відвантаження
У обліковій політиці не встановлений прапор Списувати партії при проведенні документів. Встановити цей прапорець можна виконавши наступні дії: Сервіс-налаштування Обліку - Облікова політика (прапорець Списувати партії при проведенні документів)
Щоб дані собівартості відобразилися необхідно запустити обробку Відновлення послідовності. Для цього треба вибрати пункт меню Операції - Проведення документів- вкладка Відновлення послідовності - Запустити. Потім треба сформувати звіт заново.
Для цього необхідно створити документ Коригування боргу. У цьому документі необхідно встановити вид операції Перенесення заборгованості. У полі Контрагент - треба вибрати контрагента, залишки по якому треба перенести. У полі Одержувач - необхідно вказати контрагента, на якого переноситься заборгованість. Якщо заборгованість переноситься між договорами, то в полі Контрагент і Одержувач вказується один і той же контрагент.
У полі Договір(на формі формі)- треба вказати договір, на який переносимо борг.
У полі Договір(у табличній частині форми)- треба вказати договір, з якого переносимо борг. (Це заповнення можна зробити автоматично, за допомогою кнопки Заповнити).
Налаштування для звіту Рапорт керівникові встановлюються для кожного окремого користувача. Для налаштування показників (для кожного користувача), які будуть відображені в звіті Рапорт керівникові треба зайти в пункт меню Користувачі- Налаштування додаткових прав користувача, потім в розділі Рапорт керівникові встановити відповідні прапорці з показниками.
Не знайшли відповіді на своє питання? Зв'яжіться з нами, і ми надамо необхідну інформацію.
|
Задати питання
|